پنل شارژ

شارژ گروهی

شارژ همراه اول

شارژ ایرانسل

شارژ رایتل
ارسال شارژ

سایت شارژ

وب سرویس شارژ

پرداخت قبض

شارژ گروهی

فروشگاه شارژ

بسته های اینترنت رایتل

فروش شارژ و کارت شارژ ایرانسل همراه اول رایتل

وب سرویس فروش شارژ

پرداخت قبوض

شارژ وایمکس ایرانسل
شارژ مستقیم

ارسال شارژ گروهی

ارسال بسته های اینترنت گروهی

بسته های اینترنت همراه اول

بسته های اینترنت رایتل

توشانت چیست ؟

یک سامانه فروش شارژ میباشد که شما میتوانید انواع روشهای فروش را برای خود انتخاب نمائید و اقدام به فروش شارژ نمائید و به ازاء خرید روزانه خود از توشانت ۲٫۵ درصد سود دریافت نمایید با توشانت در هر لحظه به موجودی شارژ خود اطمینان داشته باشید و اقدام به فروش نمائید

اطلاعات تماس
 • استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز،
  عباسی/51566،روبه روی پمپ بنزین،
  کوچه شهید کمالی/بن بست ((مخبری ))، پلاک 30، طبقه 1، واحد 2
 • تلفن: 041-34754070
 • رایانامه: info[AT]toshanet[DOT]com

قوانین و مقررات

پایبند بودن به این قوانین الزامی میباشد

از اینکه از خدمات و سرویس های ما استفاده میکنید بسیار سپاسگزاریم. استفاده شما از خدمات ما مستلزم پذیرفتن مفاد این توافق نامه و رعایت قوانین و شرایط استفاده از آن میباشد. لطفا آنها را به دقت مطالعه و رعایت نمایید این توافقنامه بین توشانت به عنوان سرویس دهنده و کاربر استفاده کننده از خدمات توشانت ( فروش شارژ مستقیم و و پین شارژ ) بر اساس ماده 10 قانون مدنی منعقد میگردد. استفاده شما از توشانت به هر نحو و عنوان به معنای اطلاع کامل از متن این توافق نامه و پذیرفتن کلیه مفاد آن و همچنین مقررات و شرایط استفاده از آن میباشد. امکان بروزرسانی این مقررات با توجه به تغییرات احتمالی قوانین جاری و یا اضافه کردن امکانات جدید وجود دارد، چنانچه این تغییرات در مقررات، اعمال گردد متعاقبا از طریق همین سایت به کاربران اعلام میشود و کاربران موظف به رعایت آن میباشند. همچینین لازم است کاربران نیز هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند. دسترسی به قوانین همواره از طریق همین صفحه امکان پذیر خواهد بود

01.در قوانین سامانه شارژ توشانت ممکن است با تغییر سیاست ها و شرایط و گذر زمان تغییراتی صورت گیرد این تغییرات ۱۵روز قبل از اعمال از طریق سایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

02. سامانه شارژ توشانت تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده بدیهی است هر گونه فعالیت غیرمتعارف،خلاف شرع و قانون ومعاملات و واریز وجوه غیر مجاز قابل پیگیری از طریق مراجع ذیربط و سامانه شارژ توشانت خواهد بود.

03.عضویت در سایت رایگان است.

04. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

05.کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

06.تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

07. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

08. استفاده ازسامانه شارژ توشانت در سایت های با شرایط زیر ممنوع است:

 • سایت های فروش محصولات یا ارائه خدماتی که خلاف قوانین ، عرف یا شرع است.
 • فروش اوراق بهادار و خرید و فروش پول (تبدیل واحدهای پول)
 • سایت های دارای مضامین غیر اخلاقی ،افترا آمیز ،تهدید کننده،حاوی توهین به گروه،قشر یا قومیت و ادیان.
 • سایت های خرید وفروش محصولات غیر قانونی یا فروش وخرید غیر قانونی محصولات .
 • فروش یا ارائه محصولات دارای حق نشر وچاپ (کپی-رایت)
 • استفاده از سامانه شارژ توشانت در سایت های شرط بندی یا قمار و بخت آزمایی.
 • سایت های فروش فیلم وسریا ل (چنانچه در سایت ساماندهی ثبت نشده باشند )
 • کلیه سایت هایی که فعالیت یا بخشی از فعالیت آنها بر اساس قوانین جرائم رایانه ای ممنوع است.
 • VPN وموارد عبور از فیلترینگ
 • اموال غیر منقول.
 • سیگار،مواد مخدر،دخانی،روان گردان و مشروبات الکلی و نوشیدنی های سکر آور.
 • انواع سلاح های سرد و گرم .
 • کالاهای قاچاق یا به دست آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشکری.
 • انتشار ویروس های اینترنتی به منظور سوء استفاده از حساب کاربران سامانه شارژ توشانت مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده پیگیری قضایی خواهد شد و کلیه حقوق کاربر خاطی در سایت مسدود خواهد شد
 • افراد زیر ۱۸سال حق عضویت شارژ توشانت را ندارند .
 • کاربران سامانه شارژ توشانت موظفند در وارد کردن ایمیل و شماره حساب و سایر مشخصات دقت و صداقت داشته باشند ،در صورت تناقض اطلاعات وارده حساب فرد مسدود و هیچ حق و ادعایی نسبت به حساب، وارد نخواهد بود
 • کاربران سامانه شارژ توشانت حق وارد کردن یا در اختیار گذاشتن مشخصات حساب خود به فرد یا افراد دیگری ندارند و ورود به حساب کاربری صرفا در آدرسhttp://www.toshanet.ir مجاز می باشد.
 • بدیهی است در صورتی که به دلیل سهل انگاری کاربر، حقوقی از وی ضایع گردد سامانه شارژ توشانت مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.
 • سامانه شارژ توشانت هر گاه صلاح بداند می تواند نسبت به پایان همکاری خود با فروشگاه تصمیم گرفته و ۱۰روز قبل از اجرای قطع همکاری به اطلاع فروشگاه برساند. فروشگاه ملزم به مسدود کردن حساب کاربری خود ظرف ۱۰روز از زمان اعلام سامانه شارژ توشانت می باشد. )بدون هیچ ادعایی(
 • کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس سامانه شارژ توشانت استفاده می کنند لازم است تمام قوانین ومقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا ، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود را دارد و در صورت سوء استفاده های احتمالی سامانه شارژ توشانت هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.
 • اگر هر گونه خسارت،جریمه ،مجازات ویامسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافق نامه متحمل کاربر شود باز پرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سامانه شارژ توشانت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود ، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سامانه شارژ توشانت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در سامانه شارژ توشانت انجام می گیرد است .

09. در سامانه شارژ توشانت اگر انتقال وجه به صورت داخلی در داخل وب سایت انجام شود هیچ هزینه ای مبنی بر کارمزد و یا موارد مشابه را شامل نمی شود .

10. برای تراکنش های خروجی در سامانه شارژ توشانت اگر انتقال وجه به حساب خود شخص کاربر شارژ ایران باشد کارمزدی معادل ۵,۰۰۰ ریال و اگر به حساب شخص دیگری باشد کارمزد معادل مبلغ ۷,۰۰۰ ریال می باشد و هیچگونه محدودیتی در مبلغ انتقالی وجود ندارد. سامانه شارژ توشانت می تواند با کاربران خاص قراردادهای ویژه ای را امضا کند و این رقم را افزایش یا کاهش دهد .

11. اگر سامانه توشانت بخواهد تغییری در میزان کارمزد برای همه کاربران ایجادکند بایستی از ۱۵روز قبل در وب سایت اطلاع رسانی کرده و کاربران را از این افزایش یا کاهش مطلع می کند

12. در هر درخواست خروج وجه تا زمان واریزبه حساب ممکن است به دلیل اطمینان از صحت تراکنش های ورودی زمانی بین ۱الی ۲ روز کاری سپری شود.

13. دربرداشت فقط آن مقدار از پول را که از واریز آن به حساب حداقل ۱روز کاری میگذرد می توان برداشت کرد، و در هر تراکنش مقدار پول برداشتی نامحدود است و حداقل موجودی باقیمانده در حساب کاربر ۰ ریال می باشد.

14. ضمنا تعداد درخواست تراکنش های واریز به حساب فروشنده نامحدود خواهد بود.

15. شما نمی توانید حساب خود را برای فرار از رسیدگی ببندید. اگر شما اقدام به بستن حساب کاربری خود کنید در حالی که ما در حال انجام تحقیقات هستیم ، ما وجه حساب شما را تا ۱۸۰ روز در برابر خطر ات ، ادعا ها، هزینه ها ، جریمه ، مجازات به شرکت های وابسته سامانه شارژ توشانت و یا اشخاص دیگر حفظ می کنیم … شما حتی پس از بستن حساب در قبال تمام تعهدات مربوط به حساب کاربری خود باقی خواهید ماند.

16. در سامانه شارژ توشانت سایر تراکنش های ورودی و خروجی به دلیل تعامل با بانکها براساس قوانین و مقررات داخلی بانکهای جمهوری اسلامی ایران و شبکه شتاب است، مانند قانون بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه تا پایان آن روز که سامانه شارژ توشانت هم طبق همین قانون اجازه خواهد داشت حداکثر تا ۲۴ساعت از انجام تراکنش ورودی ، خروجی ، داخلی وجه را به حساب مبدأ برگشت بزند، که در این شرایط لازم است سامانه شارژ توشانت اطلاعات برگشتی را به صاحب حساب مقصد ارائه کند

17. شما حق دریافت صورتحساب را دارید. شما می توانید صورتحساب خود را با ورود به حساب کاربری خود مشاهده کنید.

18. استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در سامانه شارژ توشانت ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند

19. کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در سامانه شارژ توشانت است.

20. سیاست های سایت ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود که در این صورت ۱۵روز قبل از تغییرات این موضوع بر روی سایت اطلاع رسانی می شود، و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید سیاست های اجرایی را قبول کرده اید. در صورت موافق نبودن با تغییرات اعمال شده در سیاست می توانید اکانت خود را ببندید

21. سامانه شارژ توشانت امکان استفاده از سرویس تیکت ها را برای کاربران خود به منظور امکانات دهی به کاربران و همچنین جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی قرار میدهد، به عنوان مثال: اگر شما وجهی را پرداخت کنید و در قبال آن کالاو یا سرویسی را دریافت نکنید می توانید در سامانه شارژ توشانت در قسمت تیکت ها این تخلف را گزارش دهید که در این صورت محیط گفتگوی دوطرفه بین فروشند و خریدار زیر نظر سامانه شارژ توشانت فراهم می شود و در راستای حل مشکل تلاش می شود، ولی در صورت عدم حل مشکل ، سامانه شارژ توشانت سعی می کند تراکنش را لغو کند اما بازگشت وجهی را تضمین نمیکند ، البته اقداماتی در راستای انجام فعالیت قانونی کاربران خود و همچنین جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده انجام میدهد.

22. در صورت نقض این توافقنامه ما ممکن است ، دسترسی شما به حسابتان و یا خدمات سامانه شارژ توشانت را تعلیق و یا محدود کنیم ، و یا دسترسی به وجوه شما را تا ۱۸۰ روز محدود کنیم و سیاست قابل قبول سامانه شارژ توشانت یا هر گونه توافق دیگری بین شما با سامانه شارژ توشانت را استفاده می کنیم.

23. سامانه شارژ توشانت متعهد می شود طبق سیاست سایت ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد

24. اگرکاربر اختلاف و یا شکایتی از فروشنده دارد حداکثر تا ۳روزکاری پس از اعلام درخواست خرید خود مهلت دارد تا اختلاف خود را به سامانه شارژ توشانت از طریق تیکت اعلام کند که در این صورت باید تمام ادعاهای دوطرف بر اساس مستنداتی که ارائه می کند باشد.

25. اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود رابه کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها معاملات را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.

26. اگر یکی از اتفاقات زیر در حساب شما رخ داد شما باید فورا سامانه شارژ توشانت را مطلع کنید:

 • معامله غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است.
 • اشتباه و یا خطایی در صورتحساب شما درج شده باشد
 • پول یا اشتباه از حساب شما کسر شده و یا به اشتباه به حساب شما واریزشده ، و یا زمانی که معاملات نادرست در حساب شما ثبت شده اند.
 • باقیمانده حساب شما به درستی مشخص نشده و یا اگر یک اشتباه محاسباتی توسط سامانه شارژ توشانت وجود دارد.

27. کاربران موظف به رعایت کلیه قوانین کشور ایران می باشند و متعهد می شوند از هرگونه استفاده مغایر قوانین توشانت خودداری کنند

28. ثبت نام در سایت توشانت مستلزم درج اطلاعات واقعی است و جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی و سوء استفاده از آن در جهت فریب سایرین ممنوع است.

29. ایجاد هرگونه نام کاربری و یا درگاه با عناوینی مانند، اسامی بانک ها، برند های معروف، سازمان ها، نهادها، وزارتخانه ها و کلیه مراجع حقوقی که ایجاد کننده حساب در آن هیچگونه مسئولیتی ندارد بر خلاف قوانین است و درصورت مشاهده با اطلاع قبلی به کاربر، مسدود خواهد شد. طبق مواد 210 و 211 قانون مدنی، سرویس توشانت برای اشخاصی است که اهلیت معامله را داشته، بالغ، عاقل و رشید محسوب شوند و با عضویت در توشانت تایید مینمائید که شرایط ذکر شده را دارا هستید.

30. در جهت حفظ امنیت سرویس توشانت، آی پی (IP) کاربران در هنگام استفاده هرکدام از بخش ها و امکانات سایت ثبت خواهد شد.

31. چنانچه ایجاد حساب و نام کاربری در توشانت مشمول مقررات پولشویی، یا درآمد ناشی از ربا و یا هر وصف کیفری دیگری باشد، مسئولیت آن بر عهده کاربر و پرداخت کننده میباشد.

32. اگر چه سیاست و تلاش توشانت بر مبنای جلوگیری از سوء استفاده و کلاه برداری توسط این سرویس میباشد و فعالیت سایر کاربران بر این مبنا ارزیابی و نظارت میشود، اما توشانت هیچ مسئولیتی در قبال سوء استفاده و یا کلاه برداری های انجام شده، توسط کاربران ندارد. چنانچه موردی در این مبنا به توشانت گزارش شود (به طور مثال افزایش اعتبار با کارت اشخاص دیگر و یا عدم ارسال شارژ) توشانت محیط گفتگوی دو جانبه ای را با نظارت خود ایجاد خواهد کرد تا ابتدا مورد از طریق گفتگو حل شود. چنانچه بعد از انجام گفتگو اختلاف میان کاربران مرتفع نگردد امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی برای طرفین وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات طرفین در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.

33. توشانت اجازه دارد، حساب کاربرانی که خلاف قوانین و شرایط استفاده عمل میکنند مسدود کرده و تصمیم گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.

34. استفاده از سایت توشانت برای مقاصد غیرقانونی ممنوع است و در صورت استفاده غیرقانونی، اطلاعات کاربر به مراجع ذی الصلاح ارجاع داده خواهد شد.

توشانت از کاربران خود میخواهد، چنانچه قوانین و شرایط استفاده فوق را قبول دارید نسبت به عضویت در سایت و یا انجام تراکنش اقدام کنید و چنانچه مایل به ادامه فعالیت نیستید درخواست توقیف شناسه کاربری خود را از طریق بخش تماس با ما اعلام نمایید.

041-34754070

با آسودگی خاطر با ما تماس بگیرید

دسترسی سریع