نرم افزار موبایل

یک خرید لذت بخش با توشانت

توشانت موبایل

اگر تا به حال از روش های قدیمی خرید شارژ استفاده می کرده اید، اگر به دنبال یک روش آسان، در دسترس و البته ایمن برای خرید شارژ هستید، اگر نگران پشتیبانی مشکلات احتمالی بعد از خرید شارژ هستید، نرم افزار اندرویدی توشانت تمامی نیازهای شما را بر آورده می کند. با امکان چاپ پین برای فروش انبوه توسط چاپگر های حرارتی و چاپ قبوض پرداختی آب و گاز و برق و … ، پشتیبانی قوی ، صرفه جویی در زمان خرید و قرعه کشی ماهانه و محیط کاربر پسند ، نرم افزار موبایل توشانت این امکان را به شما می دهد که در کمتر از ۳۰ ثانیه شارژ خود را خریداری نمایید . این نرم افزار بسیار ساده و کاربر پسند بوده و لذت یک خرید موفق را برای شما به همراه خواهد داشت.

امکانات متنوع
نرم افزار موبایل توشانت دارای امکانات گسترده ای می باشد که به شما این امکان را می دهد که شارژ کلیه اپراتورها را در کمترین زمان ممکن تهیه نمایید. برخی از این امکانات به شرح زیر می باشند :
۱- امکان خرید شارژ مستقیم ایرانسل تا ۲۵۰ هزار تومان با یک خرید
۲- امکان خرید شارژ مستقیم همراه اول و رایتل جدید
۳- امکان خرید بسته های اینترنت همراه ایرانسل (۳G) جدید
۴- قابلیت خرید با کارتهای سپه، تجارت، ملی و سایر کارتهای بانکی عضو شتاب
۵- امکان خرید کارت شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل به همراه چاپ
۶- امکان شارژ وایمکس ایرانسل
۷- سازگار با اندروید نسخه ۲٫۱ به بالا
۸- پرداخت قبوض
۱۰- گزارش گیری های متنوع و مفید

راحتی و لذت خرید شارژ را با توشانت تجربه کنید

نرم افزار اندرویدی توشانت علاوه بر اینکه فرایند خرید را بسیار ساده کرده است یک تیم پشتیبانی و یک تیم فنی قوی نیز با بیش از ۵ سال تجربه در حوزه تجارت الکترونیک در کنار خود دارد که سبب می شود شما لذت یک خرید راحت را تجربه کنید.

ما در کنار شما برای خدمت به شما هستیم

هیچگاه روی یک درآمد تکیه نکنید